مشاهده فیلترها

هیچ محصولی یافت نشد.

درباره برند آرمیتاژ

شرکت چینی بهداشتی آرمیتاژ (Armitage) با بیش از ۳۸ سال سابقه در تولید انواع تجهیزات بهداشتی ساختمانی، از بزرگترین تولیدکنندگان این صنعت در ایران است. کارخانه آرمیتاژ در شهرستان ساوه قابلیت تولید ۴۵۰۰ قطعه بهداشتی را دارد و یکی از بزرگترین صادرکنندگان چینی بهداشتی کشور به شمار می‌رود. آرمیتاژ با شعار «کیفیت، تنوع و زیبایی رمز ماندگاری ماست» اهداف خود را در قالب یک جمله بیان کرده است. مدیران این شرکت معتقدند که با رعایت اصول مشتری‌مداری، نوآوری و طرح‌های نو، ارائه محصولات و خدمات بهتر تمام تلاش خود را برای متمایز بودن در صنعت چینی بهداشتی کشور به کار خواهند برد.

رعایت اصول زیست محیطی

از ابتدا یکی از اهداف و دغدغه‌های این شرکت کاهش مصرف آب با رویکرد صرفه جویی در مصرف خانوار و حفظ محیط زیست بود. در همین راستا آرمیتاژ در مرحله اول اقدام به تولید توالت فرنگی واترجت و توربوجت به جای توالت فرنگی گردابی نمود. در گام بعدی با مطالعات و انطباق با استانداردهای جهانی اقدام به تولید توالت‌های فرنگی با مکانیزم دوزمانه نمود که بدین وسیله توانست در برخی از مدل‌ها مصرف آب را از ۹ لیتر به ۴ لیتر کاهش دهد. در توالت‌های دوزمانه شما می‌توانید در هر بار استفاده حجم آب را با توجه به نیاز انتخاب کنید و به این ترتیب تفاوت بسیار محسوسی در مصرف آب ایجاد می‌شود.

محصولات آرمیتاژ

چینی بهداشتی آرمیتاژ (Armitage) تولیدکننده‌ی انواع توالت فرنگی یک تکه و دو تکه، توالت فرنگی وال هنگ، روشویی و پایه، روکابینتی و توالت ایرانی است. تمام این محصولات با کیفیت ممتاز، الگوی مصرف بهینه آب و در طرح‌های متنوع ارائه می‌شوند.
قیمت محصولات آرمیتاژ با درنظرگرفتن تمام مصرف‌کنندگان، در بازه کم تا زیاد موجود است. علاوه بر قیمت‌های مناسب در بیشتر محصولات، شما می‌توانید مدل انتخابی خود را با توجه به درجه یک، دو یا سه بودن طبق بودجه و نیاز خود انتخاب کنید. برای خرید محصولات این برند می‌توانید به صورت حضوری به نمایندگان فروش آرمیتاژ در سراسر کشور مراجعه کنید یا خرید آنلاین خود را از فروشگاه‌های معتبر مانند سایت چارسو انجام دهید.

کیفیت و تنوع مدل‌ها

آرمیتاژ با ارائه بیش از ۸۰ مدل متنوع در سایزها و جزئیات متفاوت، تمام سلایق و نیازها را پوشش می‌دهد. شما با توجه به ابعاد سرویس بهداشتی خود می‌توانید مناسب‌ترین سایز را برای فضایتان انتخاب کنید. همچنین ویژگی‌های ریم باز یا ریم بسته بودن در توالت ایرانی و تخلیه گردابی، آبشاری، واترجت، توربوجت در توالت فرنگی توسط شما قابل انتخاب است.

برای مقایسه بهتر می‌توانید از مدل‌های دیگر در مثل توالت فرنگی مروارید و توالت فرنگی مینا هم دیدن کنید.

افتخارات و خدمات پس از فروش

آرمیتاژ (Armitage) برای رضایت خاطر مصرف‌کنندگان تمام محصولات خود را با ضمانت ۲ ساله ارائه می‌دهد. همچنین در طی سال‌های فعالیت این برند موفق به کسب افتخارات و گواهینامه‌های زیر شده است:
بالاترین نشان لیاقت و مدیریت کشور فرانسه گرند آفیسر در مدیریت صنعت ساختمان
• دریافت نشان عالی لیاقت آفیسر از ااتحادیه اروپا 2016
• نشان ویژه خلاقیت و نوآوری از کشور فرانسه 2016
• دریافت نشان کارآفرینی و نوآوری بریتانیا BIS
• دریافت نشان ملی برترین مدیریت موفق در توسعه تولیدات ملی در سال95
• استاندارد و جایزه بین المللی DQD-Sanitary Ware در تضمین کیفیت ، دوام و طراحی برتر در تولید چینی بهداشتی از سوی کشور آلمان در سال 2016
• نشان زرین سه ستاره برترین تولید کننده چینی بهداشتی کشور در سال 94
• اخذ گواهینامه بین المللی ایزو 9001-2008
• برترین صادرکننده چینی بهداشتی سالهای 1393-1394
• برترین صادرکننده چینی بهداشتی سالهای 1382-1383