مشاهده فیلترها

هیچ محصولی یافت نشد.

درباره برند البرز روز

گروه تولیدی البرز شیر مهتاب (Alborz rooz) در سال ۱۳۸۶ با هدف تولید شیرآلات ساختمانی متمایز و باکیفیت برای مصرف‌کنندگان، فعالیت و تحقیقات خود را آغاز کرد. با توجه به تمایل خریداران در انتخاب شیرآلات خارجی، البرز روز از همان ابتدا با هدف کم کردن این تقاضا، و انتخاب شیرآلات داخلی وارد عرصه شد. پس از بررسی و تحقیقات گسترده در زمینه تکنولوژی تولید شیرآلات ساختمانی و ارزیابی توان تخصصی کارخانه، خط تولید شیرآلات البرز روز در سال ۱۳۸۸ راه‌اندازی شد.

البرز روز تا به امروز

این برند تاکنون توانسته با آزمایشگاه‌های مجهز و پرسنل حرفه‌ای، شیرآلاتی مرغوب در سطح استاندارهای بین‌المللی تولید کند. امروزه با توجه سطح کیفی بالای محصولات، البرز روز سهم خوبی از بازار داخلی را به‌دست آورده است.

محصولات البرز روز

البرز روز فعالیت خود را از شیرآلات آغاز کرد و تا به امروز فقط به طور تخصصی در تولید انواع شیرآلات آشپزخانه، سرویس بهداشتی، حمام، علم دوش و محصولات جانبی مانند فلاش تانک و شلنگ فعالیت دارد. این برند هدف خود را، تضمین کیفیت در عین زیبایی شیرآلات قرار داده است. با توجه به نیاز مشتریان مدرن، به‌روز بودن و تنوع شیرآلات اهمیت ویژه‌ای دارد. البرز روز در تولیدات خود به این نکته توجه کرده است و تنوع شیرآلات این برند طیف وسیعی از سبک های کلاسیک و مدرن را در بر می‌گیرند.

مدل‌ها و قیمت شیرآلات

انواع مدل‌های ساده مانند سری مروارید، مدل‌های خاص و فانتری مانند سری کریستال، شیرآلات کروم، طلایی، طلا مات، مشکی، سفید، رنگی و… در میان محصولات این برند به چشم می‌خورند که تقریبا هر سلیقه و نیازی را پوشش می‌دهند. هر کدام از شیرآلات البرز روز ویژگی و ظاهر خاص خودشان را دارند اما اگر بخواهیم به پرطرفدارترین مدل‌ها اشاره کنیم سری نیلا، رایان، کارن، یونیک از پرفروش‌ترین شیرآلات البرز روز هستند.
سطح قیمت محصولات متوسط و در حد سایر برندهای باکیفیت شیرآلات داخلی است. در واقع برای مدیریت هزینه دست شما کاملا باز است و با توجه به بودجه و نیاز خود می‌توانید قیمت مورد نظر را بین مدل‌های متنوع انتخاب کنید. برای مقایسه مدل‌ها و قیمت می‌توانید به صفحه شیرآلات کی دبلیو سی و شیرآلات شودر مراجعه کنید.

ویژگی شیرآلات البرز روز

در تنه شیرآلات از آلیاژ برنج استفاده شده است. برنج به دلیل مقاومت در برابر آب و رطوبت از بهترین مواد برای تولید شیرآلات به حساب ‌می‌آید. برای آبکاری محصولات نیز با توجه به رنگ نهایی از کروم، آبکاری سفید با درجه میکرون بالا و … استفاده می‌شود. در کل همانطور که اشاره کردیم محصولات این برند در سطح مطلوبی از کیفیت و مدل‌های متنوع قرار دارند.

خدمات پس از فروش

البرز روز (Alborz rooz) دارنده استاندارد ملی ایران و استاندارهای روز دنیا مانند ISO 9002 است. برای خدمات هرچه بیشتر به مصرف‌کنندگان، کلیه شیرآلات این برند دارای ۵ سال ضمانت هستند.