مشاهده فیلترها

هیچ محصولی یافت نشد.

درباره برند بیمکث

بیشتر افراد، شرکت بیمکث را با هود بیمکث می شناسند. البته اولین محصول این شرکت در دهه ۶۰ تولید شد و چیزی جز «هود بیمکث» نبود. به مرور و طی ۳۸ سال تجربه، محصولات دیگری از جمله اجاق گاز و سینک ظرف‌شویی نیز به کاتالوگ محصولات بیمکث اضافه شد.

تاریخچه برند بیمکث

شرکت ستاره طلایی صنعت با نام تجاری بیمکث (Bimax)، در سال ۱۳۶۰در تهران شروع به کار کرد. اولین محصول این شرکت «هود بیمکث» بود که به کمک تبلیغات با استقبال چشمگیری روبرو شد.
موفقیت این شرکت در عرصه تولید هود باعث گسترش محصولات آن‌ها به مواردی از جمله اجاق گازهای صفحه ای، اجاق برقی، سینک ظرف‌شویی، فر و مایکروفر در انواع طرح‌ها و مدل‌ها شد. تنوع محصولات بیمکث مانند برخی شرکت های فعال در این زمینه بالا نیست اما کیفیت آن‌ها بدون شک تضمین شده است. اگر مدل مورد نظرتان را در تنوع بیمکث پیدا نکردید می‌توانید از انواع هود اخوان، هود استیل البرز و هود کن نیز دیدن کنید.

ویژگی‌ محصولات بیمکث

طراحی محصولات بیمکث جذاب و چشمگیر است. طراحی مدرن و امروزی، تنوع در طرح‌ها برای مطابقت با هر محیط و هر دکوراسیونی در حین توجه به کیفیت بالا و استانداردهای ملی و بین المللی باعث رشد چشمگیر فروش محصولات این شرکت شده است.
تلاش بیمکث برای ارتقا بیشتر کیفیت محصولات در همه زمینه‌ها برای رقابت با برندهای خارجی، نوآوری در طراحی و تولید محصولات، سعی در جلب رضایت مشتری و پاسخگویی به تمام نیازهای مشتریان، بهره‌گیری از نیروهای متخصص و سعی در آموزش و به روز نگه داشتن این نیروها و ... همگی باعث شده محصولات شرکت بیمکث از کیفیت و ظاهر خوبی برخوردار باشند.

نمایندگی‌های برند بیمکث

خدمات پس از فروش مناسب مهمترین عامل برای ارزیابی کیفیت یک محصول به شمار می‌رود. بر اساس قانون تصویب شده از طرف سازمان حمایت از مشتریان و مصرف کنندگان همه‌ی تولیدکنندگان موظف به ارائه ضمانت و خدمات پس از فروش ۱۸ماهه هستند. بیمکث برای احترام و پشتیبانی از مشتریان خود برای محصولات بیمکث گارانتی و خدمات پس از فروش 25 ماهه ارائه می‌دهد. بیمکث نمایندگی‌های خدمات پس از فروش در شهرهای مختلف ایران برای کمک به مشتریان دارد.

قیمت محصولات بیمکث

با توجه به نوسانات بازار ایران قیمت‌ها نسبت به گذشته با سرعت بیشتری تغییرمی‌کنند. اما با توجه به کیفیت محصولات این برند قیمت‌های تعیین شده توسط شرکت بسیار مناسب و اقتصادی هستند. سایت چارسو مرجع مناسب و معتبری برای خرید و آگاهی از قیمت‌های روز محصولات بیمکث است.

افتخارات بیمکث

بیمکث موفق به اخذ گواهینامه هایی همچون EOTA، ISO 10002، ISO 9001، QS، CE، OHSAS 18001، ISO 14001، IEC 17025 شده است. همچنین برند بیمکث در سال های 1380، 1381 و 1391 به عنوان واحد نمونه استاندارد کشور انتخاب و معرفی شده است که همگی گواهی بر کیفیت محصولات بیمکث هستند.