مشاهده فیلترها

هیچ محصولی یافت نشد.

درباره برند لتو

شرکت لتو (LETO+) برای ایجاد یک انقلاب اساسی در خانه مردم و ساخت مفهومی جدید در محصولات، در سال ۱۹۹۳ در تریکه تأسیس شد. به عنوان عضو پروتکل WIPO (سازمان جهانی مالکیت معنوی)، گروه لتو سهم بزرگی از بازار جهانی را به دست آورده است. تمام مشتریان از خرید و استفاده از محصولات این شرکت بزرگ کمال رضایت را دارند، زیرا لتو توانسته به طور مؤثر، معنای واقعی شعار شرکت «کیفیت را لمس کنید.» را نمایان سازند.

مفهومی جدید برای لمس آرامش در خانه

این شرکت، آشپزخانه را با محصولات با کیفیت و زیبا برای بیان تازگی، آرامش و کیفیت زینت می‌بخشد. لتو معتقد است که لوازم اصلی و مهمی مانند سینک، هود، اجاق گاز و ماکروویو نقش اصلی را در کیفیت زندگی روزمره ایفا می کنند. به همین دلیل است که گروه لتو تصمیم به سرمایه گذاری در طراحی، ایمنی، ایجاد ویژگی های خوب، استقامت و دوام بالا  در محصولات گرفت، تا به افزایش کیفیت زندگی و افزودن خلاقیت و نوآوری به روحیه جمعی خانواده کمک کرده باشد.

محصولات برند لتو

این شرکت با استفاده از تکنیک‌های پیشرفته، فناوری جدید و مواد اولیه باکیفیت که تحت نظارت عالی کارشناسان برجسته قرار دارد، به تولید محصولات متنوع خانگی مانند هود، اجاق گاز، سینک استیل، فرهای توکار و روکار، ماشین طرفشویی، قهوه‌ساز، سینک‌های گرانیتی و … می‌پردازد. برای مقایسه بهتر می‌توانید از مدل‌های گاز رومیزی اخوان و گاز رومیزی استیل البرز دیدن کنید.

ویژگی محصولات

لتو معتقد است که: «با هر خرید از لتو، شما قطعاً کیفیت را لمس خواهید کرد.» در کنار کیفیت بالای محصولات، این شرکت بزرگ همیشه در حال ارائه نوآوری جدید در جهت برطرف کردن نیازهای مشتریان و تطابق با سلیقه‌های متنوع است.

قیمت، نحوه خرید و خدمات پس از فروش

در بازار لوازم آشپزخانه، قیمت محصولات لتو با توجه به کیفیت و شهرت جهانی، مناسب است. شما می توانید با مراجعه به ۲۴۰ نمایندگی در شهرهای ایران و یا از طریق وب‌سایت های معتبر فروش آنلاین مانند چارسو، قیمت به‌روز محصولات را مشاهده کرده و خرید خود را انجام دهید. شرایط خدمات پس از فروش محصولات لتو به شرح زیر است:

  • وارانتی (گارانتی تعویض) ۱۰ ساله برای سینک ظرف‌شویی
  • گارانتی ۱۸ ماهه برای هود آشپزخانه، اجاق گاز، گرم‌کن، انواع فرهای توکار و روکار، انواع ماکروویو، جاروبرقی، ماشین ظرف‌شویی، قهوه ساز و ترازو.
  • فرآیند نصب و راه اندازی محصولات باید از طریق نمایندگی های مجاز لتو سرویس انجام گیرد، در غیر این صورت شرایط گارانتی شامل دستگاه مورد نظر نخواهد بود.
  • به غیر از سینک ظرف‌شویی، هزینه نصب و راه اندازی کلیه محصولات لتو رایگان است. همچنین در صورت تعمیرات خارج از گارانتی نیز بر طبق تعرفه، خدمات از سوی لتو برای مشتریان انجام می گیرد.

گواهینامه و افتخارات برند

  • عضو رسمی سازمان جهانی WIPO
  • عضو رسمی پروتکل مادرید
  • موفق ترین برند تجهیزات توکار آشپزخانه