مشاهده فیلترها

هیچ محصولی یافت نشد.

دربارۀ برند ناب استیل

ناب استیل یک برند مطرح و قدیمی است که با قاشق و چنگال‌های با کیفیت و لوکسش معروف شد. این برند امروزه علاوه بر تولید قاشق و چنگال به تولید و عرضه انواع محصولات آشپزخانه مانند هود، سینک، فر، اجاق گاز صفحه‌ای و حتی محصولاتی برای هتل‌داران مشغول است.

تاریخچه

در سال ۱۳۶۲ کارخانه‌ی ناب استیل با تکنولوژی و دستگاه‌های Solingen  آلمان برای تولید قاشق و چنگال تأسیس شد. در طول فعالیت چندین ساله ناب استیل همیشه تلاش داشت تا کیفیت محصولات خود را از هر جهت افزایش دهد. در همین راستا دستگاه‌های مربوطه از جمله CNC های ساخت کشور سوئیس و وایرکات جهت ساخت قالب‌های برش و نقش‌زن با کیفیت بالا را خریداری کرد. از سال ۱۳۸۰ به بعد شرکت ناب استیل سعی کرد در بخش محصولات آشپزخانه و هتلداری نیز وارد شده و این صنعت را با تولید محصولات با کیفیت داخلی بهبود بخشد و در سال ۸۵ کار خود را برای تولید محصولات آشپزخانه شروع کرد.

ویژگی محصولات ناب استیل

ناب استیل همیشه سعی کرده مواد اولیه و سورس‌های مورد نیاز برای تولید انواع محصولات خود را از بهترین‌ها تهیه کند تا سطح کیفی محصولات خود را در سطح بازارهای جهانی افزایش دهد. این شرکت با داشتن تکنولوژی‌های به روز دنیا و ارتباط با تولیدکنندگان قطعات تراز اول محصولات آشپزخانه در دنیا محصولاتی با کیفیت بسیار بالا تولید می‌کند. فر توکار مستر پلاس ناب استیل تنها فری است که دارای استاندارد سازمان انرژی اتمی است. با تمام این ویژگی‌ها قیمت محصولات ناب استیل همیشه مناسب بوده است.

از دیگر ویژگی‌های محصولات ناب استیل طراحی‌های خاص، مدرن و لوکس است که می‌تواند دکوراسیون محیط آشپزخانه را به کلی عوض کند. شما با محصولات ناب استیل می‌توانید به راحتی آشپزخانه رویاییتان را بسازید. برای مقایسه بهتر می‌توانید از مدل‌های گاز رومیزی اخوان و گاز رومیزی استیل البرز دیدن کنید.

نمایندگی ناب استیل

ناب استیل نمایندگی‌های فروش و نمایندگی‌های خدمات پس از فروش بسیار در سراسر کشور دارد. یکی از معیارهای ارزیابی کیفیت یک محصول ضمانت و خدمات پس از فروش محصول است. ناب استیل برای احترام به حقوق مشتری محصولات خود مانند فر، اجاق گاز و هود را با ۱۸ ماه گارانتی و ۱۲۳ ماه خدمات پس از فروش ارائه می‌دهد که این خدمات را می‌توان ار نمایندگی‌های خدمات پس از فروش در سراسر کشور دریافت کرد.

فروشگاه اینترنتی چارسو یکی از نمایندگان فروش اینترنتی محصولات آشپزخانه ناب استیل و مرجع مناسبی برای اطلاع از قیمت‌های به روز محصولات این برند است.

افتخارات برند ناب استیل

افتخارات گروه ناب استیل شامل موارد زیر می‌شود:

اخذ نشان استاندارد ملی ایران (ISIRI 4346)
اخذ استاندارد سیستم مديريت كیفیت ISO9001 : 2008 از شركت TÜV آلمان
اخذ استاندارد رسیدگی به شکایات مشتریان ISO10002 : 2004 از شركت TÜV آلمان
واحد نمونه صنعتی ملی
واحد نمونه سازمان ملی استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران
كار آفرین برتر
واحد نمونه جشنواره تولید ملی – افتخار ملی
کارفرما حامی کارگر