مشاهده فیلترها

هیچ محصولی یافت نشد.

درباره برند کلار

کلار یک برند ایرانی است که در زمینه تولید شیرآلات بهداشتی فعالیت‌ می‌کند. شعار برند Kelar است. کلار اولین تولید کننده شیرآلات توکار ایرانی با کیفیت و استانداردهای اروپایی است. گستره محصولات و کیفیت تولیدات، این برند را جزء برندهای برتر در ایران و خارج از ایران قرار داده است و همین موضوع سبب شده تا فعالان در زمینه صنعت ساختمان از محصولات کلار استقبال کنند.

تاریخچه برند کلار

شرکت کلار کار خود را از سال ۱۳۸۰ و با سرمایه‌ای حدود ۱۵۰ میلیون تومان شروع کرد. از سال ۱۳۸۱ به بعد کار این شرکت رونق گرفت و می‌توان شروع کار این برند را از سال ۱۳۸۱ در نظر گرفت. البته این شرکت از سال ۱۳۷۵ با نام شیرآلات پیدا فعالیت می‌کرد ولی از سال ۱۳۸۱ به بعد و واگذاری به مدیریت جدید با نام تجاری کلار فعالیت خود را ادامه داد. این شرکت هم اکنون حدود ۱۰۵ نفر پرسنل دارد و سعی می‌کند در آینده‌ای نزدیک کار خود را گسترش داده و کیفیت محصولات خود را روز به روز افزایش دهد. صادرات محصولات کلار به کشورهای خارجی نظیر عراق و روسیه و … نیز نشان دهنده کیفیت مناسب شیرآلات این برند است.

ویژگی شیرآلات کلار

شرکت کلار پویا انواع شیرآلات ساختمانی نظیر شیر توالت، شیر دوش، شیر سینک، شیر روشویی، شیرآلات توکار، فلاش تانک و ست وان تولید می‌کند. ارتقاء کیفیت محصولات و جلب رضایت مشتری از مهمترین اهداف برند کلار است. از این رو محصولات این شرکت با کیفیت مناسب، تنوع بالا و خدمات پس از فروش خوب تولید می‌شوند. شرکت کلار سعی بر این دارد که نیاز بازار را به خوبی بررسی کرده و با توجه به نیازها محصولات خود را بهبود دهد. تولید شیرآلات Kelar توسط تکنولوژی‌های مدرن و پیشرفته در کیفیت این محصولات بی تأثیر نبوده است. برای مقایسه بهتر می‌توانید از مدل‌های مشابه در شیرآلات کسری و شیرآلات ملودی دیدن کنید.

نمایندگی شیرآلات کلار

شیرآلات کلار برای احترام و جلب رضایت مشتری خدمات پس از فروش در نظر گرفته است. به همین دلیل نمایندگی‌های زیادی در سرار کشور دارد. وب سایت چارسو نیز محصولات کلار را با ضمانت شرکت کلار به فروش می‌رساند و شما می‌توانید خرید آسان شیرآلات کلار را به صورت اینترنتی تجربه کنید.

قیمت محصولات کلار

نوسانات اخیر بازار ایران باعث شده تا قیمت شیرآلات کلار نیز متغییر باشند. وب سایت چارسو بهترین منبع برای اطلاع از قیمت به روز شیرآلات کلار و سایر برندها می‌باشد.

افتخارات برند کلار

شرکت کلار به واسطه تلاش روز افزون برای افزایش کیفیت محصولات خود موفق به اخذ گواهینامه و افتخارات زیر شده است:
• گواهینامه مرکز تحقیقات ساختمان در سال 96
• گواهینامه ISO9001
• گواهینامه استاندارد ایران در سال 98
• Kelar Pooya EN817 Certificate of Compliance