مشاهده فیلترها

هیچ محصولی یافت نشد.

درباره برند کن

کن برندی معتبر در زمینه تولید تجهیزات آشپزخانه است. Can موفقیت خود را مدیون ارزش‌های مهمی چون رضایت مشتری، مدیریت خوب، زیرساخت مناسب کارخانه، استفاده از فناوری‌های روز دنیا و کمک گرفتن از متخصصین است.

تاریخچه برند کن

کن یک برند کوچک بود ولی به دلایلی که بالاتر توضیح دادیم توانست سریعا به یک برند محبوب و پرفروش در بین مردم تبدیل شود. در سال 1362 شرکت کن با هدف تولید محصولی مناسب برای آشپزخانه سعی کردند نیاز مردم را شناسایی کنند و نتیجه تولید محصولی به نام هود شد. درواقع کن از اولین برندهای هود در ایران بود به طوری اکثر مردم هود را با نام هود کن می‌شناسند.

ویژگی‌های محصولات کن

امروزه کن محصولات متنوع‌تری مانند اجاق گاز، سینک و فر را علاوه بر هود تولید می‌کند. دلیلی که باعث شده این برند محبوب باشد تلاش برای بهتری شدن و پیشرفت است. این تلاش باعث شده تا محصولات کن علاوه بر کیفیت بالا در طراحی ظاهری نیز خاص و متنوع باشد. به علاوه استفاده از تکنولوژی‌های روز در کنار قیمت مناسب باعث شده محصولات کن هم در بازار داخلی فروش خوبی داشته باشد و هم به کشورهایی مانند آفریقا، افغانستان، ترکیه و عراق صادر شود.

نمایندگی و لیست قیمت کن

نه تنها قیمت محصولات کن بلکه هیچ برند دیگری ثابت نمی‌ماند. اما به طور کلی قیمت محصولات کن با توجه به کیفیتشان مناسب است. اگر دوس دارید از قیمت به روز محصولات کن باخبر باشید روی لینک زیر کلیک کنید.

لیست قیمت هود کن

افتخارات برند کن

استاندارد بین المللی FCC-kitchen appliances در تجهیزات آشپزخانه و صنایع وابسته از سوی اتحادیه اروپا .

لوح سپاس اجلاس مشترک توسعه کیفیت ساختمان .

نشان ویژه ی مدیریت برتر در تولید تجهیزات آشپزخانه .

اعطای نشان زرین تضمین کیفیت و مرغوبیت محصول در صنایع وابسته به ساختمان .

برنده جایزه ی بزرگ ترین مسابقه طراحی صنعتی دنیا از کشور ایتالیا .

محبوب ترین برند به انتخاب مصرف کنندگان .

چهره ماندگار کیفیت ایران .

 

.