برند گروهه

شیرآلات گروهه

گروهه نام مجموعه صنعتی-تولیدی در کشور آلمان است. این برند ابتدا فعالیت خود را در زمینه قطعات فلزی در سال 1911 با نام تجاری Berkenhoff & Paschedag آغاز کرد و در سال 1936 توسط فردریک گروهه که در زمینه شیرآلات فعالیت می‌کرد خریداری شد. این کارخانه معروف در زمینه تولید شیرآلات بهداشتی و ساختمانی تولیدات زبانزدی در دنیا دارد. برند آلمانی گروهه در طی سالهای فعالیت، توانسته است به عملکردی موفقیت آمیز و جهانی دست یابد.

جایگاه در جهان و ایران

گروهه همواره محصولات خود را با بهترین کیفیت تولید و طراحی کرده است و به همین دلیل توانسته است در بازار رقابتی در کنار دیگر برندهای شیرآلات ساختمانی به خوبی ظاهر شود. این شرکت در سراسر دنیا حدود 6000 پرسنل دارد. ارزش این برند در بورس جهانی در سال 2015 بالغ بر 1.3 میلیارد یورو تخمین زده شده است. هوشمند سازی در تولید و طراحی شیرآلات باعث شده است که گروهه در طی ده سال گذشته بیش از سیصد جایزه کسب کند و به عنوان یکی از بهترین برندهای آلمانی شناخته شود. همچنین این شرکت اولین تولیدکننده کارتریج سرامیکی در شیرآلات است.
شیرآلات بهداشتی تولیدی این برند امروز در بیش از 130 کشور حضوری موفق داشته است. همچنین نزدیک به 80 درصد از بازار خریداران شیرآلات بهداشتی گروهه خارج از کشور آلمان هستند. در ایران نیز این برند از مطرح‌ترین تولیدکنندگان خارجی شناخته می‌شود و سالها است که با وجود نمایندگان، شیرآلات گروهه در کشور مورد مصرف و رضایت مشتریان هستند.

محصولات گروهه

گروهه تولید کننده‌ی شیرآلات بهداشتی از شیرهای معمولی و صنعتی تا شیرآلات لوکس و خاص است. این برند با بهره بردن از مهندسین مجرب در تولید و طراحی انواع سینک، شیر سینک، شیرآلات الکترونیکی، شیرآلات توکار، شیرآلات روکار، دوش حمام و...بهترین کیفیت ممکن را در اختیار خریداران خود قرار می‌دهد.

ویژگی محصولات

گروهه به عنوان برندی بین‌المللی به دلیل کیفیت در طراحی، مواد مورد استفاده برای ساخت و زیبایی محصولات، یکی از بهترین برندهای موجود در زمینه شیرآلات ساختمانی است. این مجموعه در تولید شیرآلات خود از شمش‌های برنج با آلیاژ استاندارد استفاده می‌کند. سرب یکی از عناصری است که در تولید تمام شیرآلات بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد، اما در گروه صنعتی گروهه، استفاده از سرب در کمترین مقدار ممکن خود قرار دارد. ویژگی‌های دیگر محصولات گروهه به شرح زیر است:
• روشهای تولید سازگار با محیط زیست
• طراحی فوق العاده
• محصولات با دوام
• متخصصین مجرب و حرفه ای
• ابتکار و نبوغ و مهارتهای مهندسی
• بهره‌وری در تولید وسازماندهی دقیق و پویا
• کارتریج‌های نصب شده از بهترین برندهای دنیا و بهترین مواد ممکن

قیمت، نحوه خرید، خدمات پس از فروش

مشاهده قیمت و خرید انواع محصولات گروهه در سایت‌های معتبر آنلاین امکان‌پذیر است. شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی معتبر و نمایندگان مجاز، قیمت محصولات برند آلمانی گروهه را مشاهده کنید و سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید. قابل ذکر است که تمام محصولات گروهه در ایران شامل 5 سال گارانتی تحت لیسانس آلمان هستند.

مشاهده فیلترها

هیچ محصولی یافت نشد.