درباره ما

چارسو حاصل چندین سال تجربه، ایده و زحمات تیمی است. ما با گردآوری جمعی از باتجربه‌ترین کارشناسان کسب‌وکارهای آنلاین در کنار تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان سرشناس، تلاش کرده‌ایم تجربیات چندین ساله و اهداف خود را در قالب فروشگاه اینترنتی چارسو به ثمر برسانیم. ماه‌ها نیازهای یک فروشگاه اصولی را بررسی کرده‌ایم و حساسیت‌های زیادی در انتخاب برندهای معتبر و تامین‌کنندگان لوازم خانه و آشپزخانه به خرج داده‌ایم. صدها بار خود را جای کاربران گذاشته‌ایم تا هر آن‌چه از یک فروشگاه آنلاین انتظار می‌رود را ایجاد کنیم و حالا اینجاییم تا نتیجه را با شما تقسیم کنیم.

داستان ما از یک ایده شروع شد. ایده‌ ساده‌ای که اعتقاد داریم اگر درست اجرا شود تغییر می‌آفریند. باور ما در چارسو این است که تعهد در ارائه کوچکترین محصول، می‌تواند تغییر بزرگی در یک صنعت به‌وجود بیاورد.

با همین نگرش، ما به دنبال یک فروشگاه آنلاین معمولی نبودیم. هدف چارسو ایجاد کامل‌ترین سرویس آنلاین در زمینه تجهیزات و ملزومات خانه و آشپزخانه است که در آن تمام جزئیات لازم برای یک تجربه خرید مطمئن درنظر گرفته شود. ما می‌خواهیم سهم موثری در بهبود کیفیت خرید آنلاین تجهیزات خانه و آشپزخانه در ایران داشته باشیم.

شما سزاوار یک انتخاب مطمئن هستید

ما می‌دانیم که زمان شما ارزشمند است و دوست داریم در حفظ آن به شما کمک کنیم. اولین تلاش ما برای خرید آسوده کاربران، آگاهی دادن به آن‌هاست. اعتقاد داریم برای ایجاد تاثیر در بهبود کیفیت زندگی، مخاطب باید با آگاهی انتخاب کند. حقیقت این است که کاربر در مورد انواع کالاها در صنعت تجهیزات خانه و آشپزخانه تخصص ندارد. به همین منظور تیم چارسو در کلیه مراحل ارائه اطلاعات، تحلیل، مقایسه و انتخاب در کنار شماست.

بعد از یک انتخاب درست نوبت به مرحله تحویل کالا می‌رسد. برای آسایش شما از کوچک‌ترین کالاها تا بزرگ‌ترین آن‌ها، در بسته‌بندی باکیفیت و کنترل شده آماده می‌شود. پس از پردازش، بسته‌ها را در کمترین زمان ممکن رهسپار خانه شما می‌کنیم. حتی بعد از خرید برای خیال آسوده شما در کنارتان هستیم و از طریق تیم خدمات پس از فروش آماده رفع هرگونه مشکل شما در زمینه تعویض یا عودت کالا هستیم.

ادامه مسیر در کنار شما

ما هر روزه برای هزاران نفر از شما عزیزان تجربه یک خرید اینترنتی آسوده را محقق می‌کنیم. در این راه دست از تلاش برنمی‌داریم و همواره برای حفظ ارتباطی دوطرفه، امن و باکیفیت در کنار شما می‌کوشیم. تعهد چارسو به کاربران، بررسی تک‌تک محصولات ارائه شده و حفظ اصالت آنها است. با شما برای تحقیق، تحلیل و انتخاب بهترین‌ها همراه خواهیم بود.