رویه ارسال سفارش

سفارش‌های شما در سریع‌ترین زمان ممکن و به ۳ روش زیر ارسال می‌شود:

تحویل از طریق مامورین ارسال چارسو

در تهران و کرج تحویل کالاها توسط مامورین ارسال چارسو انجام می‌شود. در این روش مشتریان گرامی می‌توانند کالای خود را به راحتی همان روز و نهایتا تا ۲۴ ساعت پس از ثبت سفارش درب منزل تحویل بگیرند. قبل از ارسال سفارش هماهنگی ارسال توسط چارسو انجام می‌شود.

ارسال با باربری

کالاهای بیش از ۵ کیلوگرم (متوسط و بزرگ) در سایر نقاط کشور از طریق باربری ارسال می‌شوند. زمان تحویل سفارشات در این روش با توجه به مسافت شهر مقصد، بین ۱ تا ۴ روز کاری خواهد بود.

لازم به ذکر است که این روش منوط به مراجعه حضوری شما به مراکز باربری شهرتان و دریافت سفارش است. هزینه ارسال بار به شهرستان‌ها با توجه به مسافت و وزن بسته، بر اساس تعرفه باربری محاسبه خواهد شد.

تحویل با تیپاکس

در این روش مشتریان سراسر ایران می‌توانند ۲۴ تا ۷۲ ساعت پس از ثبت سفارش، کالای خود را درب منزل تحویل بگیرند. تحویل با تیپاکس برای کالاهای کمتر از ۵ کیلوگرم قابل ارسال است.

توجه کنید که اگر سفارشتان را تا ۱۰ صبح به ثبت برسانید محصولتان همان روز تحویل تیپاکس داده می‌شود و در روز بعدی به دستتان خواهد رسید. در غیر این‌صورت و در ثبت سفارش‌های بعد از ۱۰ صبح، کالا در صبح روز بعدی تحویل تیپاکس داده می‌شود.

نکات


در حال حاضر برای تمام روش‌های ارسال شهرستان، تسویه صورتحساب به صورت آنلاین و قبل از ارسال است. و برای تهران و البرز هر دو حالت پرداخت به صورت آنلاین و همچنین پرداخت در محل امکان پذیر میباشد.

 • برای تحویل هر چه سریع‌تر سفارشات، توصیه می‌کنیم خرید خود را به روزهای جمعه و تعطیلات رسمی موکول نکنید.
 • شما در هر لحظه می‌توانید با مراجعه به اکانت خود در سایت چارسو، از وضعیت ارسال سفارشتان باخبر شوید.
 • در تمام روش‌های ذکر شده، مامورین ارسال تنها وظیفه دارند کالا را در بسته‌بندی سالم به دست شما برسانند. برای نصب و راه‌اندازی لازم است با نمایندگی‌ برند محصول خود تماس بگیرید.
 • لازم است مشتریان عزیز هنگام تحویل کالا، کارت ملی یا کارت شناسایی معتبر به همراه داشته باشند.
 • در صورتی که بسته را برای شخص دیگری غیر از خودتان سفارش داده‌اید، دقت کنید که آدرس و نام شخص را هنگام ثبت سفارش اعلام کنید و از ایشان بخواهید کارت شناسایی خود را برای ارائه همراه داشته باشند.
 • توجه فرمائید که حمل سفارشات تا درب واحد انجام نمی‌شود و کالای شما مقابل درب ساختمان تقدیم حضورتان خواهد شد.
 • پیش از امضا و تحویل کالا، مطابقت آن با محصول خریداری شده را کنترل کنید.
 • با توجه به امکان 7 روز بازگشت کالا، در صورت هرگونه مغایرت یا اشکال فنی در محصول، مراتب را به خدمات پس از فروش اطلاع دهید. برای راهنمایی بیشتر به صفحه رویه بازگرداندن کالا مراجعه کنید.

سوالات متداول

 • امکان پرداخت در محل وجود دارد؟

تهران و شهرهای استان البرز در روش ارسال با پیک می‌توانند کالای خود را درب منزل تحویل گرفته و پرداخت وجه را در محل، از طریق کارت‌خوان‌های سیار انجام دهند.

 • چه زمان‌هایی امکان ثبت سفارش وجود دارد؟

شما میتوانید ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته سفارشات خود را از طریق سایت ثبت کنید.

 • سفارشات چه زمانی ارسال می‌شوند؟

سفارشات شما در هر روش ارسال در اسرع وقت انجام میگیرد. بهتر است برای تحویل هر چه سریع‌تر سفارشات، توصیه می‌کنیم خرید خود را به روزهای جمعه و تعطیلات رسمی موکول نکنید.

 • برای نصب و راه اندازی محصول سفارش داده شده چه کار کنم؟

در تمام روش‌های ارسال، مامورین تنها وظیفه دارند کالا را در بسته‌بندی سالم به دست شما برسانند. برای نصب و راه‌اندازی لازم است با نمایندگی‌ برند محصول خود تماس بگیرید.

 • آیا بسته‌های سفارش داده شده تا درب واحد حمل می‌شوند؟

حمل سفارشات تا درب واحد انجام نمی‌شود و کالای شما مقابل درب ساختمان تقدیم حضورتان خواهد شد.

 • در صورت اشتباه در سفارش گذاری آیا امکان تعویض محصول هست؟

بله در صورتیکه بسته بندی محصول باز نشده باشد، تعویض محصول امکان پذیر است. البته مشتری میبایست با هزینه خود کالا را به انبار چارسو ارسال نماید و سفارش جدید را تحویل بگیرد.

 • آیا امکان مرجوع کردن سفارش وجود دارد؟

با توجه به امکان ۷ روز بازگشت کالا، در صورت هرگونه مغایرت یا اشکال فنی در محصول، مراتب را به خدمات پس از فروش اطلاع دهید. برای راهنمایی بیشتر به صفحه رویه بازگرداندن کالا مراجعه کنید