معرفی و مقایسه برترین مدل های هود مخفی کن

0

هود یکی از اجزای مهم در آشپزخانه است که کمک می‌کند هوای آشپزخانه و در نهایت خانه تهویه شود. به کمک هود چربی، بو، ذرات دود و آلودگی ناشی از پخت و پز از غذا از آشپزخانه خارج می‌شود.

در خانه‌های کوچک امروزی که اکثرا آپارتمان بوده و تهویه خوبی ندارند داشتن هود ضروری است. هود مخفی یکی از انواع هدل‌های هود است که امروزه به علت سادگی و رواج سبک مدرن و مینیمال بسیار محبوب شده است.

در این مقاله قصد داریم به معرفی و مقایسه هودهای مخفی کن بپردازیم.

معرفی برند کن

کن یک برند معتبر در زمینه تولید تجهیزات آشپزخانه است. برند  can در سال ۱۳۶۲ در قالب یک برند کوچک شروع به کار کرد. با گذشت زمان به کمک استفاده از فناوری‌های روز دنیا، کمک از متخصصین، طراحی‌های خاص، استفاده از مواد اولیه باکیفیت، گسترش کارخانه و سعی در جلب رضایت مشتری برند کن توانست به یک برند بزرگ و خوشنام تبدیل شود.

هودهای کن از محصولات بسیار پرطرفدار این شرکت هستند. طراحی زیبا، کیفیت بالا، استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا در هودهای کن، گارانتی و خدمات پس از فروش در کنار قیمت مناسب باعث این محبوبیت شده است به طوریکه هود و سایر محصولات این برند به بازارهای جهانی راه پیدا کرده است.

معرفی پرفروش‌ترین هودهای مخفی برند کن

  • هودهای مخفی درون کابینت بالای اجاق گاز قرار گرفته و دیده نمی‌شوند. این هودها برای کسانی که آشپزخانه کوچکی دارند نسبت به مدل‌های مورب مناسبتر است.
  • هودهای مخفی به دلیل اینکه درون کابینت قرار می‌گیرند طراحی ظاهری خاصی ندارند به همین دلیل همیشه از قیمت مناسبتری برخوردارند.
  • به علت قرار گرفتن درون کابینت مقداری از صدای هود گرفته شده و سرو صدای کمتری دارند به علاوه سطح گاز را کاملا پوشش داده به همین دلیل اصولا مکش خوبی نیز دارند.

در ادامه بهترین هودهای مخفی برند کن را معرفی کرده تا آنها را با یکدیگر مقایسه کنید و اگر قصد خرید دارید انتخاب برای شما راحتتر شود.

هود توکار کن مدل آرتیما ۲

آرتیما ۲ یک موتور توربو با ۳ دور دارد. قدرت مکش این مدل حدود ۷۰۰ متر مکعب در ساعت است که مکش خوبی محسوب شده و می‌تواند انواع نیازهای شما را پوشش دهد.

جنس بدنه هود مخفی کن مدل آرتیما ۲ از شیشه سکوریت و استیل است. طول هود ۷۰ سانت است. بازه صدای آرتیما ۲ ۵۸ تا ۶۳ دسیبل است که صدای بلندی محسوب نمی‌شود. چراغ این هود از نوع SMD بوده و صفحه کنترل آن لمسی از نوع LCD است. این هود دارای ریموت کنترل نیست. آرتیما ۲ قابلیت نصب فیلتر زغالی ندارد.

هود کن مدل آرتیما ۲ دارای ۲۴ ماه گارانتی کن است.

هود مخفی کن مدل آرمیتا 2

هود توکار کن مدل آرتیما ۳

هود مخفی کن آرتیما ۳ یک موتور توربو با تکنولوژی ساخت ایتالیا دارد. این مدل حدود ۷۰۰ متر مکعب در ساعت است که و می‌تواند گاز تا ۵ شعله و انواع پخت و پز را به خوبی پوشش دهد.

بدنه آرتیما۳ از استیل ساخته شده است. طول هود ۷۰ سانت است. این هود کمی از زیر کابینت بیرون آمده و دیده می‌شود. بازه صدای آرتیما ۳ حدود ۵۸ تا ۶۳ دسیبل است که صدای بلندی محسوب نمی‌شود. دو  چراغ SMD برای روشن کردن اجاق گاز در هود مخفی آرتیما۳ تعبیه شده است. صفحه کنترل این هود مکانیکی بوده و فاقد ریموت کنترل است. آرتیما ۳ قابلیت نصب فیلتر زغالی ندارد.

هود کن مدل آرتیما ۳ دارای ۲ سال گارانتی کن است.

هود مدل آرتیما 3

هود توکار کن مدل آرتیما ۴

هود مخفی کن مدل آرتیما ۴ دارای یک موتور ۳ سرعته با تکنولوژی ساخت ایتالیا است. قدرت مکش این هود تا ۷۰۰ متر مکعب بر ساعت می‌رسد و قدرت خوبی محسوب می‌شود.

بدنه هود کن آرتیما ۴ از شیشه سکوریت مشکی و استیل ساخته شده است. طول هود ۷۰ سانت است.  بازه صدای آرتیما ۲ حدود ۵۸ تا ۶۳ دسیبل است که صدای بلندی محسوب نمی‌شود و در دسته هودهای سوپر سایلنس قرار می‌گیرد. دو چراغ از نوع SMD کم مصرف در این هود تعبیه شده است. صفحه کنترل این هود مکانیکی بوده و فاقد ریموت کنترل است. آرتیما ۴ قابلیت نصب فیلتر زغالی ندارد.

هود کن مدل آرتیما ۴ دارای ۲ سال گارانتی کن است.

هود مخفی کن مدل آرتیما 4

هود توکار کن مدل آرتیما ۵

هود مخفی کن مدل آرتیما ۵  یک موتور ۴ سرعته با تکنولوژی ساخت ایتالیا دارد. قدرت مکش این هود به ۷۰۰ متر مکعب بر ساعت می‌رسد و قدرت قابل قبولی محسوب می‌شود.

بدنه هود کن آرتیما ۵ از شیشه سکوریت مشکی و استیل مشکی ساخته شده است. طول هود ۸۰ سانت است.  بازه صدای آرتیما ۵۸ تا ۶۳ دسیبل است که صدای بلندی محسوب نمی‌شود و در دسته هودهای سوپر سایلنس قرار می‌گیرد. دو چراغ از نوع SMD کم مصرف در این هود تعبیه شده است. صفحه کنترل آن لمسی از نوع LCD است. این هود دارای ریموت کنترل نیست . آرتیما ۵ قابلیت نصب فیلتر زغالی ندارد.

هود کن مدل آرتیما ۵ دارای ۲ سال گارانتی کن است.

هود کن مدل آرتیما 5

جدول مقایسه

 دور موتورقدرت مکشبازه صداطولجنسصفحه کنترل
آرتیما ۲۳۷۰۰۵۸ تا ۶۳ دسیبل۷۰شیشه سکوریت و استیللمسی
آرتیما ۳۳۷۰۰۵۸ تا ۶۳ دسیبل۷۰استیلمکانیکی
آرتیما ۴۳۷۰۰۵۸ تا ۶۳ دسیبل۷۰شیشه سکوریت و استیلمکانیکی
آرتیما ۵۴۷۰۰۵۸ تا ۶۳ دسیبل۸۰شیشه سکوریت و استیللمسی

سخن آخر

در این مقاله ۴ هود مخفی پرفروش و پرطرفدار از برند کن را معرفی و مقایسه کردیم. امیدواریم با این مقایسه و معرفی ویژگی‌ها و مزایای هود مخفی و معرفی برند کن بتوانید بهترین و مناسبترین هود برای آشپزخانه خود را انتخاب کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.